Клубты табыңыз

Алматы командасы

НЕГІЗГІ ҚҰРАМЫ

 

Антон Витолин
Антон Витолин, 23.02.1987

Триатлоннан спорт шебері 

Газиза Кумакбаева
Газиза Кумакбаева, 08.12.1993

Триатлоннан спорт шеберіне үміткер

Ануар Турубаев
Ануар Турубаев, 02.05.1994

Триатлоннан спорт шеберіне үміткер

Дарья Бычкова
Дарья Бычкова, 22.02.1999

Триатлоннан спорт шеберіне үміткер

Кирилл Рожков
Кирилл Рожков, 22.02.1999

Триатлоннан спорт шеберіне үміткер

Айгерим Нургали
Айгерим Нургали, 15.11.1998

Триатлоннан спорт шеберіне үміткер

Абзал Орынбек
Абзал Орынбек, 09.03.2000

Триатлоннан спорт шеберіне үміткер

Георгий Гахокидзе
Георгий Гахокидзе, 08.01.1998

Триатлоннан  II - шi дәреже

Александра Сергеева
Александра Сергеева, 27.03.2001

Жүзуден спорт шебері

Юлия Озерова
Юлия Озерова, 12.06.2000

Жүзуден спорт шеберіне үміткер

Жаттықтырушылар құрамы

 

Максим Мазур
Максим Мазур,

AТF бас бапкері


Жүзуден спорт шебері, Украинаның жастар арасындағы рекордсмені, Украинаның юниорлар арасындағы чемпионы; жеңіл атлетикадан СШҮ, триатлоннан спорт шебері.
Жоғары білім: Украина Ұлттық дене тәрбиесі және спорт университеті. Украина чемпионаттарының және кубоктарының жүлдегері, халықаралық жарыстардың және кубоктарының қатысушысы:
Украинаның әуесқойлар арасында Олимптік қашықтықтағы чемпионатының жеңімпазы Ironman 2018 «Кона» ұзын қашықтықтағы Әлем Чемпионатында слоттың иегері.

Сергей Ниязбаев
Сергей Ниязбаев,

AТF-ның велоспорттан бапкері


Велоспорттан спорт шеберлігіне, триатлоннан спорт шеберлігіне үміткер.
Жоғарғы білімі: ҚазАСТ. Жоғарғы сәулет (архитектура) білімі (ҚазМСҚА- ҚазГАСА). 

Владимир Толикин
Владимир Толикин,

Жүзу және ATF жалпы физикалық дайындық бойынша жаттықтырушы  

 

Халықаралық деңгейдегі жүзу бойынша спорт шебері, жаттықтырушы тәжірибесі – 3 жыл. Ересектер арасындағы 4х200 в/с қашықтығындағы ҚР чемпионы, Азия Чемпионатының қола жүлдегері, Халықаралық Су Ойындарының жеңімпазы. 
 

Максим Мжельский
Максим Мжельский, 11.05.1992

ATF жеңіл атлетика бойынша жаттықтырушы 

 

800 метрге жеңіл атлетика бойынша спорт шебері, 1500 метрге спорт шеберлігіне кандидат. Қазақстанның 12 мәртелік чемпионы, Томск қ. Сібірлік федералдық округі чемпионатының жеңімпазы, Бішкек қ. Т.Калпакова ат.халықаралық жарыстардың жеңімпазы.   

НЕГІЗГІ ҚҰРАМ
НЕГІЗГІ ҚҰРАМ,
Антон Витолин
Антон Витолин, 23.02.1987

Триатлоннан спорт шебері 

Газиза Кумакбаева
Газиза Кумакбаева, 08.12.1993

Триатлоннан спорт шеберіне үміткер

Ануар Турубаев
Ануар Турубаев, 02.05.1994

Триатлоннан спорт шеберіне үміткер

Дарья Бычкова
Дарья Бычкова, 22.02.1999

Триатлоннан спорт шеберіне үміткер

Кирилл Рожков
Кирилл Рожков, 22.02.1999

Триатлоннан спорт шеберіне үміткер

Айгерим Нургали
Айгерим Нургали, 15.11.1998

Триатлоннан спорт шеберіне үміткер

Абзал Орынбек
Абзал Орынбек, 09.03.2000

Триатлоннан спорт шеберіне үміткер

Георгий Гахокидзе
Георгий Гахокидзе, 08.01.1998

Триатлоннан  II - шi дәреже

Александра Сергеева
Александра Сергеева, 27.03.2001

Жүзуден спорт шебері

Юлия Озерова
Юлия Озерова, 12.06.2000

Жүзуден спорт шеберіне үміткер